Food Network In the Kitchen

Mutfaktaki Gıda Ağı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26 MB
  • Version 4,3
  • Dil İngilizce
  • Firma Television Food Network G.P.
Food Network In the Kitchen uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve akıllı telefonlarınıza sadece indir butonuna basarak çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve çok severek kullanacağınız harika bir yemek tarifi uygulamasına sahip ol

Food Network In the Kitchen uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve akıllı telefonlarınıza sadece indir butonuna basarak çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve çok severek kullanacağınız harika bir yemek tarifi uygulamasına sahip olarak mutfağınızda enfes lezzetler yaratabilirsiniz.

Bu Food Network uygulamasında aradığınızı bulmak son derece kolaydır. Konular bölümü deniz, sandviç ya da kolay yemekler gibi kategoriler dahil olmak üzere çeşitli tariflerden oluşur. Bu kategorilerden birine seçim için dokunduğunuzda  tarifler uzun bir liste şeklinde açılacaktır. Bu sayede aradığınız tarife kolaylıkla ulaşabilir pratik lezzetler hazırlayabilirsiniz.

Food Network In the Kitchen tarifin zorluk seviyesini, porsiyon miktarını, malzemelerin miktarını, hazırlanma,pişirilme süresi  ve miktarlardan kaç kişilik servis çıkacağına kadar size yardımcı olacak her türlü bilgiyi de sizinle paylaşır.

Food Network In the Kitchen indir